x تبلیغات
دیجی محتوا

منظور از سایت اختصاصی چیست و به چه مواردی اشاره می کند؟

این سوال برای بسیاری از افراد ممکن است به­ وجود آید که منظور از سایت اختصاصی چیست. ما در یک کلام به شما سایت اختصاصی را این‌گونه توضیح می‌دهیم که طراح سایت باید باتوجه به نیاز کارفرما به طراحی سایت اقدام کند. با دقت به نیاز و نقطه نظرات کارفرما هزینه و زمان طراحی سایت اختصاصی مشخص می‌شود و اصولا طراح وبسایت با تبحر و مهارت خاصی که دارد، باید طراحی سایت مورد نظر را با در نظر گرفتن نیاز و نظرات کارفرما پیاده­سازی کند. در بسیاری از شرایط ویرایش قالب سایت با محدودیت خاصی روبرو نمی‌شود تا کارفرما بتواند دقیقا قالب سایت را با آن چیزی که خود مدنظر دارد در طراحی مشاهده کند. در برخی از شرایط نیز این‌گونه مشاهده شده است که طراح باید به ساخت یک قالب جدید نیز بیندیشد چون شاید قالب طراحی شده مطابق با نیاز کارفرما نباشد.

طراحی سایت اختصاصی مطابق با نظر کارفرما

در طراحی سایت اختصاصی بعد از مشخص شدن قالب، طراح سایت باید به مدیریت محتوا بپردازد. برخی از افراد از وردپرس و برخی طراحان دیگر از یک سیستم مدیریت محتوای کاملا اختصاصی نیز استفاده می‌کنند، به این دلیل است که کارفرما سیستم محتوای رایگان را برای طراحی سایت خود یک سیستم قابل قبول نمی‌داند. در هر صورت این مرحله ممکن است با تفاوت‌های خاصی همراه باشد که همه چیز از اول تا آخر به نظر و نیاز کارفرما مشخص می‌شود.

زمانی که طراحی سایت به اتمام می‌رسد، یعنی قالب طبق نظر و نیاز مشتری و یا کارفرما طراحی می‌گردد و عملیات مدیریت محتوا نیز انجام می‌گیرد، کارفرما باید نظر خود را در مورد این فرایند اعلام کند. البته بسیاری از کارفرماها در این زمان نیز ویرایش‌های خاصی را برای سایت در نظر می‌گیرند که طراح موظف است به نظر کارفرما احترام گذاشته و هر چه سریع‌تر به ویرایش نقطه نظرات کارفرما در طراحی سایت بپردازد. در حالت کلی وبسایت باید کاملا مورد تأیید کارفرما واقع شود تا بتواند به مرحله راه‌اندازی برسد.

سیستم مدیریت محتوا در طراحی اختصاصی

اصولا بسیاری از کارفرماها همان‌گونه که گفته شد، از سیستم مدیریت محتوای رایگان استفاده نمی‌کنند و به همین خاطر از یک برنامه­نویس حرفه‌ای در این نوع طراحی کمک می‌گیرند. کاملا طبیعی است که کارفرما به واسطه اختصاصی بودن نوع طراحی سایت خود پایبند به این سخت‌گیری‌ها باشد. در سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و رایگان تفاوت‌های خاصی نهفته است که هرکدام مزیت و کارایی خاصی را ارائه می‌دهند.

دلیل هزینه بیشتر سایت اختصاصی

صددرصد طراحی یک سایت اختصاصی هزینه بیشتری می‌طلبد؛ چراکه در این نوع طراحی زمان بیشتری صرف می‌شود و برای آن تخصص بالاتری ارائه شده­ است و باید هزینه بالاتری نیز پرداخت گردد. توصیه ما به کارفرماهای عزیز قبل از سفارش طراحی سایت خود به صورت اختصاصی این است که به این گزینه توجه بسیار ویژه‌ای داشته باشند و قبل از شروع طراحی به برآورد هزینه از طرف طراح دقت کنند. به این دلیل که برخی بعد از طراحی سایت، با هزینه و هم‌چنین زمان بیشتری که سپری شده است ممکن است مشکل خاصی داشته باشند. به همین خاطر از همان ابتدای کار بهتر است به این مسئله توجه داشته باشند و سعی کنند با طراح در مورد هزینه و زمان ساخت وبسایت مشورت نمایند.

http://royablog.ir/index.php?url=reportaj&id=12

سخن پایانی

طراحی سایت اختصاصی در این مقاله این‌چنین عنوان شد که طبق نظر مشتری و کارفرما طراحی می‌شود و صددرصد به هزینه و زمان بیشتری هم نیاز دارد که افراد باید به این گزینه نیز بسیار دقت کنند.

محلول های آماده شده برای مواد خام که بر اساس استاندارد های ACS هستند

 

محلول های آماده شده برای مواد خام که بر اساس استاندارد های ACS هستند. خصوصیات مواد از طریق برگه­های ایمنی، پرسشنامه­های تکمیل شده و نتایج آزمایشات استاندارد RCRA که در دفتر محیط­زیست مجتمع موجود بود، تعیین شد. محلول های استاندارد حجم سنجی که در آمپول های کوچک یا بطری های مهر و موم شده قرار داده می شوند. تمامی محلول های آبی با استفاده از آب یون زدایی شده با خلوص بالا آماده می شوند که با پیش نیاز های برای آب گرید 1 Reagent نوع ASTM هماهنگی دارند . این محلول ها برای استفاده در روش های ACS, USP و NF و کاربرد های عمومی آزمایشگاهی مناسب هستند. حلال هایی که به طور ویژه برای دستیابی به مقادیر آب کمتر از 50 ppm خشک می شوند . هنگامی که امانوئل در ۱۸۵۴ از دنیا رفت مدیریت داروسازی و کارخانه به وارثان او یعنی کارل ،گئورگ ،ویلهم و بقیه افتاد اما در این اثناء نیز شرکت به طور مستمر پیشرفت می کرد. امروزه شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در اغلب کشور های پیشرفته همچون ایالات متحده،آلمان، فرانسه ، برزیل و غیره فعال بوده و تولیدات خود را برای مصارف مختلف در حجم های وسیع صنعتی به کاربران و صاحبان صنایع عرضه می کنند.

زمانی که خبری از ویژگی های وضع شده توسط سازمان ACS نیست ، مواد شیمیایی با بالاترین میزان خلوص موجود استفاده می شوند. به طور خاص برای داشتن خلوص بالاتر از حد پیش نیاز ها برای HPLC, TLC, GC و آنالیز رسوب آفت کش تقطیر شده است. یافته های کلینیکی، آزمایشگاهی وضعیت هموستاز دو گروه با هم مقایسه و با آزمون T-Test مورد آنالیز آماری قرار گرفتند. باتوجه به اینکه صنایع پتروشیمی در کشور روزبه­روز در حال افزایش می­باشد و پتروشیمی­ها از اصلی­ترین منابع تولید پسماندهای خطرناک هستند، و وجود مشکلات ناشی از پسماندهای صنعتی و خطرناک که از دهه 1980 مورد توجه قرار گرفته است، همچنین تاریخچه­ای که از بروز حوادث توسط مواد زاید صنعتی و خطرناک در دنیا فراوان به چشم می­خورد وجود مدیریتی اصولی و صحیح بر روند تولید پسماندهای صنعتی صنایع پتروشیمی ضروری است. اگر چه تولید محصولات چند کاربره روندی است که به نظر می رسد در همین مقطع باقی می ماند و افزایش تقسیم بندی لوازم آرایشی را برای آینده این دسته میتوان پیش بینی کرد. آمریکا) و Xho I (فرمنتاز- آمریکا) بایستی شرایط مطلوب بافری برای این دو آنزیم بهطور همزمان ایجاد میشد که جهت ایجاد شرایط مطلوب برای این دو آنزیم از بافر تانگو (فرمنتاز- آمریکا) استفاده شد، مخلوط واکنش که شامل آب، DNA، بافر تانگو و آنزیمهای Sal I و Xho I بود و بهمدت ۴ ساعت در دمای ۳۷ درجه سانتیگراد نگهداری شد (۱۵).

حلال هایی که با مشخصات وضع شده توسط ACS هماهنگی دارند و عملکرد پایداری برای کروماتوگرافی مایع ، تغلیظ / استخراج ، طیف سنجی UV و کاربرد های عمومی دارند. سایر گروه­ها بترتیب با غذای تجاری حاوی غلظت­های مختلف نانو­ذرات مورد تغذیه قرارگرفتند. این مواد شیمیایی به عنوان مواد سازنده در سایر صنایع همچون صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، تولید مواد شوینده، صنایع نساجی و سایر تولیدات مواد شیمیایی مورد استفاده هستند،از دیدگاه مهندسان شیمی ، صنایع شیمیایی شامل استفاده از فرآیندهای شیمیایی مانند واکنش های شیمیایی و روش های تصفیه برای تولید طیف گسترده ای از مواد جامد، مایع و گازی است. این به نوبه خود فقط در صورتی امکان پذیر است که تأمین کننده از دانش و کنترل بیشتری در مورد فروش و توزیع مواد شیمیایی و ارتباط با مشتری برخوردار باشد. کتاب توسط Tharwat F. Tadros نوشته شده است و مراحل ساخت و سنتز انواع محصولات شیمیایی و آزایشی و بهداشتی شرح داده شده است. یکی دیگر از مباحث مهم در حوزه ماده شیمیایی و آزمایشگاهی، اطلاعاتی ست که لازم است بر روی بسته محصول درج و نوشته شود. طول دوره آزمایش 60 روز بود و سپس 15 روز دیگر مطالعه ادامه یافت و در این مدت، ماهیان فقط با غذای گروه شاهد بدون افزودن نانو­ذرات تغذیه شدند.

ادامه مطلب را در https://irchem.ir/laboratory/ بخوانید.

 

منبع تغذیه این دستگاه می تواند دیزلی، بنزینی یا الکتریکی باشد

 

منبع تغذیه این دستگاه می تواند دیزلی، بنزینی یا الکتریکی باشد. 2. متصل به شیر آب: این تایمر آبیاری به شیر آب وصل میشود و میتواند متناسب با آب مورد نیاز مقدار فشار آب را کم و زیاد کند. دو مدل تکخروجی و دوخروجی هم گزینههایی هستند که میتوانید متناسب با نیاز تان انتخاب کنید. تایمر دیجیتال آب به دو نوع مکانیکی و دیجیتالی تقسیم میشود که در نوع دیجیتالی آن میتوان به تایمر اوربیت و آکوا گاردن اشاره کرد و از انواع تایمر دیجیتال آب از نوع مکانیکی آکوا میتوان نام برد که از تایمرهای معروف است که هر کدام از این تایمرها به دو نوع تک کاناله و چند کاناله تقسیم میشوند. سه عامل مهم و تعیین کننده برای میزان کارکرد نازل کارواش مطرح است. این دستگاه ها از نظر فشار کاری به سه دسته کلی تقسیم می شوند. کارواش صنعتی یا دستگاه شوینده فشار قوی دارای یک پمپ بوده که سبب افزایش فشار آب می شود و با ایجاد سایش با سطوح آلودگی ها را با سرعت بالا از میان بر می دارد.

یک سیم برای نول و سیم دیگر برای فاز که به یک کنترلر یا فرماندهنده مرکزی وصل می شوند. تایمر دیجیتال آب دیجیتالی یکی از تایمرهایی است که به تازگی وارد بازار شده و کارکرد های مثبت زیادی دارد و دارای قیمت بسیار مناسبی است به همین دلیل مورد توجه مردم قرار گرفته است. افزایش زمین های چمن و فضای سبز باعث شده که استفاده از آب پاش یک ضرورت مهم به حساب بیاید. استفاده از آب گرم در کنار پاشش مواد شوینده در کارواش آب گرم کارچر عمل نظافت را به صورت صد در صد و کامل انجام می دهد. دستگاه های واتر جت کارچر آلمان به صورت آب گرم و آب سرد ارائه می شوند. واترجت صنعتی دارای فشار آب قوی تر و نیز دبی خروجی (جریان آب) بیشتر نسبت به واترجت خانگی است و به همین منظور برای فعالیت هایی که نیاز است تا واترجت چند ساعت در روز روشن بماند و کار کند پیشنهاد می شود.

تفنگی و لانس کارواش: با فشردن تفنگی آب با فشار زیاد به بیرون پاشش می شود و لانس نیز کمک به پاشش بهتر آب بر روی سطوح مختلف می کند. ضمن اینکه برخی تجهیزات باعث افزودن یک کارایی به دستگاه می شوند، بطوریکه می توان از دستگاه استفاده دیگری نیز داشت. تجهیزات کارواش صنعتی - هرگز از استفاده دسته لانس های معمولا در کارواش های فشار بالا پرهیز نمایید تا موراد ایمنی رعایت گردد و خطری در موقع استفاده از دستگاه به وجود نماید. قدرت شستشوی کارواش صنعتی چند برابر روش های دیگر بوده که منجر به افزایش سرعت عملیات می شود. پروژه دکل فتح 81: دکل فتح 81 از دیگر مکان های نفتی است که شرکت جهان حفار در آن به فعالیت پرداخته است. دسته اول کارواش آب سرد که متداول ترین نوع استفاده را دارند.و دسته دوم، واترجت صنعتی آب گرم است که با پاشش آب به صورت گرم و پر فشار قابلیت نظافت و شستشوی هر نوع چربی و مواد روغنی را دارا می باشند و واترجت صنعتی بخار که از همان سیستم کارواش آب گرم استفاده می کنند، با این تفاوت که با پایین آوردن فشار آب خروجی میزان گرم شدن آب به قدری بالا می باشد که آب خروجی به صورت بخار بر روی سطوح قرار گرفته و باعث نظافت و شستشو می شود.

نمونه های با فشار های کاری پایین تا 250 بار برای استفاده در محیط های خانگی، مدل های با فشار کاری تا 1000 بار برای استفاده در محیط های صنعتی و مدل های با فشار کاری بالاتر در کاربرد های خاص و سنگین همچون تخریب بتن و لایه برداری عمیق مورد استفاده قرار می گیرند. و همین نکته باعث می شود تا کیفیت پمپ های تولیدی این برای مصارف صنعتی و خانگی بالا باشد. فهمیدن اینکه نازل دوار شما برای کارواش خانگی یا کارواش صنعتی طراحی شده است کار ساده ای است. نظافت و شسشتوی سطح زمین، تاسیسات و تجهیزات در صنایع مختلف مورد توجه است. لنس واترجت خانگی می تواند در زوایای مختلفی متناسب با نوع کاربرد طراحی شده و مورد استفاده قرار بگیرد. و بر اساس آن نوع پمپ و الکتروموتور انتخاب می شود. بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، سر و صدای ناخواسته موجب آسیب شنوایی، اختلال خواب و رهاسازی هورمون استرس (کورتیزول) میشود که میتواند بر سیستم ایمنی و متابولیسم بدن تاثیر داشته باشد (8). همچنین سروصدا میتواند موجب افزایش احتمال حمله قلبی شود (8 و 9)، بهطوری که بر اساس تحقیقات انجام شده، سه درصد از سکته­های قلبی به همین علت در اروپا اتفاق میافتد (8). هدف مدیریت شهری پدید آوردن شهری سالم است که از نشانه­های آن فضای تمیز، محیط زیست پایدار، داشتن جامعه منسجم، دارا بودن وضعیت بالای بهداشتی و غیره می­باشد (4). در این راستا، براساس مصوبه مورخ 13/3/1369 هیئت وزیران و بند 20 ماده 55 قانون شهرداری­های کل کشور می­بایست طبق برنامه زمان­بندی که توسط ادارات کل حفاظت محیط زیست استان­ها تعیین می­شوند، کلیه صنایع مزاحم به محل­های مجاز منتقل شوند(9 و 10). یکی از مهم­ترین اهداف انتخاب مکان صنعتی، یافتن مناسب­ترین مکان با شرایط مطلوبی است که توسط معیارهای انتخاب تعریف شده­اند (11). به طور معمول، 80% داده­های مورد استفاده به وسیله مدیران و تصمیم­گیران به منظور تعیین مکان مناسب مناطق صنعتی داده­های مکانی هستند (12). در یک فرایند انتخاب مکان، تحلیل­گر تلاش می­کند تا مکان بهینه­ای را تعیین کند که از معیارهای مناسب پیروی ­کند.

صفحه قبل 1 صفحه بعد